خوش آمدید (باید آموخت که آموختن سرمایه گذاری است نه هزینه)

ترفند های آشپزخانه

ترفند های آشپزخانه

چند ترفند زیبا برای نگه داری گلدان و برای تمییز کردن کفگیر های آشپزخانه.به شما یاد می دهیم چگونه با یک تکه کناف برای گلدان خود آویز بسازید و همچنین کفگیرها را مثل روز اول تمییز نمایید.

ترفندهای آرایشی

ترفندهای آرایشی

با این چند ترفند زیبا به راحتی بعضی از مشکلات خود را در هنگام آرایش کردن حل کنید.این ترفند ها به شما کمک می کنند تا در هنگام آرایش راحت تر به ادامه کار بپردازید.

ترفند تقویت آنتن وای فای

ترفند تقویت آنتن وای فای

با این ترفند ساده می توانید امواج وای فای خود را تقویت کنید.علاوه بر آن در این ویدیو به شما آموزش می دهیم چگونه شیشه خودرو خود را ضد باران کنید.این ترفند ها به سادگی هرچه تمام تر قابل اجرا هستند.

ساخت ماکت دست

ساخت ماکت دست

اگر دوست دارید که ماکت دستان خودتان و عزیزانتان را در کنار هم بسازید و یک مجسمه زیبا از این تصویر داشته باشید پس بهتر است با ویدیو زیر همراه باشید.

ترفند عکاسی حرفه ای در منزل

ترفند عکاسی حرفه ای در منزل

حتما برای شما هم پیش آمده که برای عکاسی در منزل نیاز به عکس های حرفه ای داشته باشید اما بعد از گرفتن هر عکس متوجه عدم زیبایی عکس ها و آماتوری بودن آنها می شوید. با این ترفند به شما آموزش میدهیم در منزل عکسهای حرفه ای بگیرید.

چند ترفند خانگی

چند ترفند خانگی

در این ویدیو آموزش چندین ترفند خانگی را که کار شمارا آسان تر میکند مشاهده میکنید.این ترفند ها به این منظور آموزش داده می شوند که شما مشکلات کوچکی که در منزل با اشیاء مختلف دارید را به راحتی هر چه تمام تر حل کنید.

ساخت زیورآلات در منزل

ساخت زیورآلات در منزل

در این ویدیو آموزش خواهید دید که چگونه در منزل و با وسایل دم دستتان شروع به ساخت زیورآلات زیبا و خاص کنید.این وسایل معمولا ابزار آلات دم دست شما هستند ولی میتوانید برای حرفه ای تر کردن کار خودتان ابزار آلات بهتری را از بازار خریداری کنید.

لاک زدن ناخن شکسته

لاک زدن ناخن شکسته

شاید برای خیلی از بانوان پیش اومده که وقتی میخوان به مهمانی و جایی برن ناخن اونها ترک خورده یا می شکند و وقتی قصد لاک زدن آن را دارند نمی توانند اینکار را انجام دهند.در این ویدیو به شما آموزش می دهیم که چگونه ناخن شکسته خود را درست کرده و لاک بزنید.

مخفی کردن وسایل در منزل

مخفی کردن وسایل در منزل

امروز خیلی از افراد دغدغه مخفی کردن اشیاء گران قیمت خود را در منزل دارند.گاو صندوق های کوچک امن نیستند زیرا قابل حمل هستند.بهترین راه کار را در این ویدیو مشاهده نمایید تا به راحتی پول،مدارک و اسناد مهم خود را در منزل مخفی نمایید.