3 روش برای ساخت فایل PDF

در اینجا 3 روش ساخت فایل pdf را با زبان ساده و به شکل تصویری به شما آموزش می دهیم.

روش اول) دانلود نرم افزار ساخت pdf یا همان PDF creation از اینترنت و نصب آن.
قبل از دانلود هرگونه نرم افزار ساخت pdf یکبار کامپیوتر خود را جستجو کنید شاید قبلا نرم افزار Adobe Reader یا Acrobat را نصب داشته باشید و میتوانید از آنها استفاده کنید.

در این روش ابتدا باید نرم افزار Word را باز کرده و شروع به ساخت متنی که دوست دارید بکنید.بعد از اتمام کار حالا تصمیم به تبدیل این صفحه به pdf را داریم.

از منوی سمت چپ روی گزینه File کلیک کرده و وارد بخش print میشویم.در قسمتی که باید نوع پرینتر ار مشخص کنیم گزینه Adobe pdf یا Primo pdf را مشاهده میکنید.روی آن کلیک کرده و گزینه Print را بزنید.صفحه ای برای شما باز می شود که میتوانید در هر قسمتی که خواستید فایل خود را ذخیره کنید.فایل Pdf شما آمادست.

ساخت pdf


روش دوم)  در این روش میتوانیم نرم افزار pdf creation را از اینترنت دانلود کرده و از طریق آن تمامی فایل های ورد و تکست و تصویر خود را به شکل pdf در بیاوریم.

ساخت pdf


روش سوم) در این روش میتوانیم ابتدا فایل خود را به شکل فایل word ساخته و ذخیره بکنید و سپس وارد یکی از سایتهای تبدیل فایل به pdf رفته و اقدام به تبدیل فایل خود به pdf کنید.یکی از سایتهای معروف در این زمینه سایت freepdfconvert.com است که محیط بسیار ساده و مناسبی برای تبدیل فایل های شما در اختیارتان قرار میدهد.

pdf creation
pdf creation

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...