دانلود از یوتوب youtube

حتما برای شما هم پیش اومده که تصمیم به دانلود فایلی از سایت یوتوب داشته باشید اما هرچه به دنبال لینک دانلود گشتید چیزی پیدا نکردید!!!

دلیل این امر این است که youtube در اصل لینکی برای دانلود فایل های خود قرار نداده و دلیل اصلی اون هم این هست که مدیران سایت علاقه ای به این کار ندارند و تصمیم دارند کاربر تمام طول مدت پخش ویدیو ها را در سایت آنها بگذراند تا در این مدت از دیدن تبلیغ های این سایت بی بهره نماند.

راه حل دانلود ویدیو ها:

در دنیای وب غیر ممکن وجود ندارد.تعدادی از برنامه نویسان دنیای مجازی برای حل این مشکل دست به کار شدند و به شما کمک میکنند تا به راحتی فایل های موجود در یوتوب را با چند کلیک ساده در کیفیت های مختلف دانلود نمایید.

برای این کار باید قبل از آدرس هر صفحه ای که ویدیو مورد نظر شما در آن قرار دارد یک PWN قرار دهید و اینتر کنید.توجه کنید که دقیقا قبل از کلمه youtube باید این کلمه نوشته شود.برای 

مثال :  http://www.pwnyoutube.com/hsdg

بعد از اینتر به صفحه ای وارد میشوید که شاید کمی برای شما گیج کننده باشد.در میان صفحه تعدادی سایت معرفی شده که ما به شما سایت 9xbuddy را پیشنهاد میکنیم.بر روی آن کلیک نمایید. 

دانلود از یوتوب

بعداز کلیک بر روی گزینه بالا وارد صفحه ای میشوید که لینک های دانلود مختلف ویدیو مورد نظر شما از کیفیت بالا تا کیفیت مناسب گوشی و تبلت را مشاهده می کنید.بر روی کیفیت مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه save as را بزنید.

دانلود از یوتوب


به همین راحتی فایل یوتوب شما دانلود شد.


مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...