10 ایده کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه!

در دنیای سنتی شما برای راه اندازی هر کسب و کاری نیاز به سرمایه زیادی دارید.هر کسب و کاری در دنیای سنتی نیاز به یک مکان برای فروش محصولات و مقداری محصول دارد.علاوه بر تمام اینها هزینه هایی مثل آب و برق و تلفن،مالیات و دیگر هزینه ها به شما تحمیل می شود.یکی از مزیت های اصلی کسب و کار اینترنتی دور بودن از اینگونه هزینه های گزاف است.در این مقاله 10ایده مناسب برای راه اندازی کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه اولیه را به شما توصیه می کنیم.

.

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه اولیه!

وقتی تصمیم گرفتید که از بازار پر دردسر سنتی فاصله بگیرید حالا فرصتی برای شما فراهم آمده تا در دنیای دیجیتال خود را ثابت کنید و به راحتی از همین امروز اقدام به راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه اولیه کنید.این 10ایده هر کدام در دنیای امروزی جایگاه مناسب و سوددهی دارند و اگر فرآیند اجرای آنها را به شکل مناسب و حرفه ای انجام دهید قطعا موفق خواهید شد.

.

1- کسب درآمد از اینستاگرام : اینستاگرام منبعی بسیار پول ساز و البته رایگان در اختیار شما است.پس از آن به نحو خوبی استفاده کنید تا هر کسب و کاری را به راحتی به میلیون ها بیننده معرفی کنید.دوستان زیادی را می شناسم که کسب درآمد اینترنتی خود را در راه ورشکستگی میدیدند اما با اصول حرفه ای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام توانستند از رقبای خودشان پیشی بگیرند و امروزه به درآمد های میلیونی و خوب در حوزه کاری خودشان برسند.

این ایده برای آن دسته از افرادی مناسب است که در دنیای سنتی محصولی برای فروش داشتند و می خواهند با هزینه های بسیار کم یا حتی به صورت رایگان آن محصولات را به میلیون ها بیننده معرفی کرده و فروش خود را هر روز بیشتر نمایند.اما تنها داشتن یک محصول فیزیکی کافی نیست و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به دانش فروش داشته که ما آن را در بخش آموزش فروش محصول در 'اینستاگرام' به شما عزیزان آموزش داده ایم.

.

کسب درآمد اینترنتی از اینستاگرام

.

2-همکاری در فروش: یکی دیگر از راه های کسب درآمد اینترنتی در ایران،همکاری در فروش محصولات شرکت های بزرگ است.تقریبا تمامی شرکت های بزرگ و حتی شرکت های کوچک امروزه برای بالا بردن فروش خود در اینترنت از سیستم همکاری در فروش یا همان Affiliate Marketing استفاده می کنند.این سیستم فروش بدین شکل عمل می کند که شما محصولات آنها را به شکل شخصی تبلیغ کرده و در صورت فروش آن محصول درصدی از فروش به شما تعلق می گیرد.

البته همکاری در فروش سیستم های مختلفی دارد و هر شرکتی بسته به نیاز خود مبالغ و درصدهای مختلفی را به فروشندگان خود می دهد اما یکی از اصلی ترین آنها همین فروش درصدی است که تاثیر زیادی در کسب درآمد اینترنتی دارد.یکی از اصلی ترین شرکت هایی که با سیستم ’ Affiliate Marketing ‘ علاوه بر فروش میلیونی خود فروش بسیار بالایی را به دست آورده وب سایت دیجیکالا است.این وب سایت پنلی را در اختیار کاربران خود گذاشته تا آنها بعد از همکاری در فروش محصولات از میزان درصد سود خود و زمان واریز و دیگر موارد به راحتی خبر دار شوند.

.

همکاری در فروش

.

3-فری لنسر ها: در دنیای اینترنت فری لنسر بودن بدین معناست که شما خدماتی را به شکل اینترنتی در اختیار کاربران قرار دهید و آنها نیز به شکل آنلاین هزینه را برای شما واریز نمایند.سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و هزاران کاربر در آنها عضو بوده و خدمات خود را برای ارائه به نمایش می گذارند.برای مثال تایپست ها،مترجمین زبان،طراحان سایت ها،گرافیست ها،محتوا نویسان و صد ها فرد متخصص دیگر در این سایت ها آماده دریافت سفارشات دیگران هستند.

شما نیز اگر خدماتی دارید که میتوانید آنها را به شکل اینترنتی برای کاربران انجام دهید پس از همین امروز در این سایت ها ثبت نام کرده و شروع به درآمد زایی از اینترنت کنید.freelancer ها در تمامی دنیا فعال هستند و با ارائه خدمات اینترنتی علاوه بر ایجاد کردن محیطی خوب برای ارائه سفارش دیگران،خودشان نیز از این راه کسب درآمدهای خوبی را دارند و توانسته اند کسب درآمد اینترنتی بالایی داشته باشند.

.

فری لنسر ها و کسب درآمد از اینترنت

.

4- محتوا نویسی: مدیران سایت های حرفه ای امروزه به خوبی به این راز بزرگ واقف شده اند که برای ارتقاء رتبه یک سایت باید از محتوای مناسب و خوب استفاده کرد تا موتورهای جستجو بدون کوچکترین هزینه ای سایت آنها را در لیست جستجوی های کاربران قرار دهند.پس محتوا نویسی یکی از نیاز های اصلی این مدیران است.آنها برای داشتن محتوای خوب هزینه های خوبی نیز پرداخت می کنند.

کاربرانی که قصد کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه اولیه را دارند می توانند به راحتی با این افراد همکاری کرده و برای آنها محتوای تخصصی تهیه کنند.دوستان زیادی را می شناسم که روزانه بالای 10 محتوای حرفه ای را برای سایت های مختلف تهیه می کنند و هرکدام را به مبالغ خوبی به مدیران سایت ها می فروشند.

.

محتوا نویسی و کسب درآمد اینترنتی

.

5-طراحی وب سایت: شاید این ایده در ابتدای کار برا شما سنگین باشد و تصور کنید که بدون داشتن علم و تخصص در زمینه طراحی سایت قادر به درآمد زایی از این ایده نیستید.اما سخت در اشتباه هستید.این ایده برای آن افرادی که بدون کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه اولیه و بدون تخصص کافی هستند ایده ای ناب به حساب می آید.امروزه دیگر طراحی سایت به شکل قدیم و با نوشتن هزاران خط کد و برنامه نویسی پیش نمی رود.بلکه سیستم هایی مانند سیستم CMS آماده اند تا طراحان سایت ها را در بسیاری از نیاز های خود غنی کرده و با هزارن قالب آماده و افزونه های رایگان شما را بدون داشتن تخصص طراحی سایت به یک طراح سایت تبدیل کنند.

ما در مورد نحوه راه اندازی سیستم های آماده CMS در یکی از محصولات خودمان به شکل مفصل در این زمینه صحبت کرده ایم.اما به طور خلاصه می گویم که با کمی جستجو در اینترنت می توانید در چند ساعت نحوه راه اندازی یک سایت با WordPress را یاد گرفته و از همین امروز شروع به دریافت سفارش طراحی سایت از دیگران کنید.

.

کسب درآمد از طراحی سایت

.

6-ساخت آموزش های ویدیویی: نیاز به آموزش در دنیای امروز هر روز گسترده تر و بیشتر می شود و افرادی که در این بین بتوانند به شکل دیجیتالی و با آموزش های ویدیویی این نیاز را برطرف کنند می توانند کسب درآمد اینترنتی خوبی را بدون داشتن سرمایه اولیه از اینترنت داشته باشند.

شاید برای خیلی از دوستان این سوال مطرح باشد که چگونه می شود یک آموزش ویدیویی ساخت و آن را در اینترنت به اشتراک و یا برای فروش قرار داد! راحت ترین راه این است که شما تمام تجربیات و علم و تخصص خود را از طریق ساخت یک آموزش ویدیویی توسط نرم افزارهایی که دسکتاپ شما را ضبط می کنند در اختیار دیگران قرار دهید.خیلی راحت تر از چیزی است که به آن فکر میکنید.

اگر در زمینه فتوشاپ تخصص دارید از همین حالا شروع کنید و یک نرم افزار ضبط دسکتاپ را نصب کرده و از ابتدا تا انتهای آموزش فتوشاپ را به صورت تخصصی آموزش دهید و فایل ویدیویی آن را در اینستاگرام یا وب سایت خود به فروش گذاشته و کسب درآمد از اینترنت را استارت بزنید.

.

کسب درآمد از ساخت ویدیوهای آموزشی

.

7-راه اندازی فروشگاه اینترنتی : همانطور که در ایده های بالا به شما متذکر شدم امروزه دیگر نیاز تخصصی برای راه اندازی وب سایت ها نیست و شما میتوانید از قالب های آماده و سیستم های مناسبی همچون CMS ها به راه اندازی یک سایت اقدام کنید.به همین شکل میتوانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده و مدیریت آن را خودتان به عهده بگیرید.

اگر محصولی برای فروش دارید میتوانید آن را در این فروشگاه عرضه کرده و اگر محصولی ندارید میتوانید با شرکت ها و مغازه داران و حتی بانوانی که محصولات دست ساز تولید میکنند همکاری کرده و محصولات آن ها در فروشگاه اینترنتی خود به فروش گذاشته و درصدی از سود آن را دریافت نمایید.

.

فروشگاه اینترنتی و کسب درآمد

.

8-دستیار مجازی: با گسترش دنیای اینترنت نیاز مدیران سایت ها به افرادی که بتوانند مسئولیتی را از راه دور به عهده گرفته و انجام دهند بسیار زیاد شده است.شما می توانید با پیدا کردن این افراد به استخدام آنها درآمده و از طریق اینترنت وظایفی را که به شما واگذار می کنند انجام دهید و کسب درآمد کنید.

برای مثال سایت های زیادی هستند که نیاز به داشتن مدیران مختلف برای ارسال مطالب و یا کنترل نظرات کاربران و پاسخ دادن به آنها دارند.یکی از نیاز های دیگر و اصلی این سایت ها پشتیبانی آنلاین هست که همواره نیاز به افرادی برای پشتیبانی سوالات کاربران سایت ها هست.این افراد از منزل خود و با اتصال به سایت مورد نظر در صورتی که کاربران سوالی در زمینه محصولات آن سایت و یا خدمات آن دارند را می توانند پاسخگو بوده و مانند یک کارمند که در منزل خود مشغول به کار است از این راه کسب درآمد کنند.

.

دستیار مجازی

.

9-تولید کتاب الکترونیکی: این ایده یکی از ایده های پر طرفدار در دنیای دیجیتال است.ساخت کتاب های pdf  و کسب درآمد از آن امروزه تبدیل به یک منبع پولسازی برای بسیاری از مدیران سایت ها و کاربران عادی اینترنت شده است.فقط کافی است کمی اطلاعات در زمینه نرم افزار Adobe indesign کسب کنید و علم و تخصص خود را در هر زمینه ای تبدیل به یک کتاب pdf کرده و آن را در دنیای اینترنت به فروش برسانید.

اگر خودتان سایتی برای فروش این محصولات ندارید سایت های بسیاری هستند که فایل شما به فروخته و درصد کمی از فروش را خودشان برداشته و باقی آن را به شما می دهند.یکی از این سایت ها که در زمینه فروش فایل سابقه خوبی دارد سایت sellfile هست که می توانید برای فروش فایل های خود و کسب درآمد از آن از استفاده نمایید.

ساخت کتاب الکترونیکی و کسب درآمد اینترنتی

.

10-تولید پادکست: ساخت فایل های صوتی جذاب یکی دیگر از روش های کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه اولیه است.این پادکست ها میتوانند داستان،مطالب آموزشی،اخبار و مطالب دیگری باشند که برای کاربران جذابیت خاص خود را دارند.در گذشته توجه خاصی به پادکست ها نمی شد اما امروزه پادکست ها در بین مردمی که در اینترنت زمان خود را می گذرانند بسیار محبوب شده و شما نیز می توانید با ساخت پادکست های حرفه ای و فروش آنها کسب درآمد کنید.

نرم افزار های زیادی هستند که برای ضبط صدا و ویرایش آن در اینترنت به صورت رایگان قابل دانلود هستند.پس بهتر است از همین امروز شروع به ساخت فایل های پادکست کرده و آن ها را برای فروش به کاربران ارائه دهید.

.

پادکست ها و کسب درآمد از اینترنت

.

.


.

اول آموز

.


مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...