پکیج های کسب درآمد اینترنتی از دروغ تا واقعیت

بدون شک شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که حداقل یکبار در طول زندگی خودتان با تبلیغات دهن پرکن کسب درآمد های اینترنتی برخورد کرده اید.پکیج هایی که با تبلیغات رنگارنگ و با متن بسیار اغوا کننده کاربران را جذب مطالبی می کند که از واقعیت فرسنگ ها فاصله دارد.این پکیج های کسب درآمد اینترنتی که امروزه مثل نقل و نبات در فضای اینترنت منتشر شده اند بیشتر از آنکه خریداران آنها را به درآمدهای میلیونی برسانند،فروشندگان این پیکج ها را ثروتمند می کنند.با ما همراه باشید تا دست این پکیج های دروغین را رو کنیم!

پکیج های کسب درآمد اینترنتی

 حقیقت یا دروغ؟

وقتی دنیای دیجیتال پر باشد از آدمهای بی تخصص،توقعی از آن بیشتر از این نیست که برای کسب درآمد از مردم نا آگاه به هر دری بزنند.این افراد اکثرا طعمه های خود را برای پکیج های کسب درآمد خودشان از بین کاربرانی که آگاهی کمی از فضای کسب و کار اینترنتی دارند انتخاب می کنند.

متون تبلیغاتی آنها پر شده از کلمات و جملاتی که تنها بر روی تحریک احساسات کاربر تمرکز کرده و کاربران را به سمت درگاه پرداخت اینترنتی هدایت می کنند.امروزه تبلیغ نویسی یکی از فوت و فن های اصلی فروش هر محصولی در دنیای دیجیتال است،اما واقعیت این است که این افراد در نوشتن پیغام تبلیغ بسیار بسیار حرفه ای هستند اما دریغ از ذره ای وجدان که در این افراد به چشم بخورد.

کسب درآمد اینترنتی


شعار های تبلیغاتی!

در کمتر از 3 ساعت به درآمد 600 هزار تومانی در روز برسید.این یک نمونه از شعارهایی است که برای جذب کاربر برای خرید پکیج کسب درآمد اینترنتی از آن استفاده می کنند.یا برای مثال کسب درآمد اینترنتی با روزی 2 ساعت فعالیت و درآمد 20 میلیون تومان در ماه.تبلیغاتی که بیشتر جنبه طنز داشته و در دنیای واقعی عملا با این راه حل ها امکان پذیر نمی باشد.

اما چیزی که نباید کاربران آن را فراموش کنند این نکته مهم است که تمام افرادی که در فضای کسب و کار اینترنتی به درآمد های بالا رسیدند قطعا در یک مسیر با هم اشتراک داشته اند و آن مسیر چیزی نبوده جز تلاش و صرف زمان.

امکان ندارد پکیجی در زمینه کسب درآمد اینترنتی را پیدا کنید که در واقعیت درآمدی بالای 600 هزار تومان در یک روز با 2 ساعت فعالیت به شما بدهد.تمام این شعارها دروغ بوده و من افرادی را می شناسم که بالای 5 مدل از این پکیج ها را خریداری کرده اند و هر بار متوجه دروغین بودن تبلیغات آنها شده اند.کسب و کار اینترنتی مخصوصا در عصر امروز نیازمند داشتن دانش فروش و بازاریابی اینترنتی است و با یک سایت و چند ترفند امکان کسب درآمد اینترنتی بالا وجود ندارد.

از کجا متوجه پکیج های دروغین بشویم؟

اولین راه تشخیص دروغین بودن این پکیج های کسب درآمد،مبلغ پایین آنها است.این پکیج ها معمولا با هزینه ای بین 20 تا 50 هزار تومان به کاربران عرضه می شود.چطور می شود فردی دانش تخصصی خود را برای کسب درآمد میلیونی از اینترنت به همین راحتی و با مبلغی ناچیز به دست هزاران نفر دیگر برساند.

دومین راه تشخیص دروغین بودن این پکیج ها استفاده بیش از حد از جملاتی همچون "این پکیج با تمامی پکیج هایی که تا به حال دیده اید تفاوت دارد" یا جمله ای مثل "در صورت عدم رضایت شما کل هزینه عودت داده خواهد شد" .

ما برای اثبات دروغین بودن این تبلیغات و شعارها یکی از این پکیج ها را که در زمینه کسب درآمد از اینترنت بود خریداری کردیم و بعد از آن به مدیر سایت اعلام کردیم که از این پکیج رضایت نداشته و تصمیم به دریافت هزینه مان را داریم.جوابی که مدیر سایت مربوطه داد دقیقا همان چیزی بود که انتظار آن را داشتیم.

جواب این بود "شما از پکیج ما استفاده کردید و امکان پس دادن هزینه شما نیست" . به همین راحتی شعاری که در تبلیغات خود بارها و بارها در زمینه عودت وجه در صورت عدم رضایت نوشته شده بود را نقض کرده و ریالی به مشتری بابت عدم رضایت وی پرداخت نکردند.

یکی دیگر از راه های تشخیص معتبر بودن یک سایت برای خرید این پکیج ها،میزان رضایت کاربران آنها است.متاسفانه ترفندی که این مدیران برای نشان دادن رضایت کاربران خودشان از پکیج استفاده می کنند بسیار کثیف است.این افراد با ایجاد کامنت های ساختگی و پاسخ به آن کامنت ها،اینطور به مشتری های جدیدشان القاء میکنند که کاربران قبلی رضایت زیادی از پکیج های کسب درآمد اینترنتی آنها دارند در صورتی که در این بین خبری از کامنت های منفی کاربران نیست و تمامی کامنت ها مثبت و در جهت تعریف و تمجید از این پکیج ها است.

علاوه بر همه اینها سعی کنید هنگام ورود به یک سایت به نماد های اعتماد الکترونیک آن سایت دقت کنید.سایت هایی که نماد اعتماد داشته باشند در صورت عدم رضایت مشتری قابل پیگیری هستند.

این پکیج ها معمولا حول چه مباحثی هستند؟

در اینجا قصد معرفی چند نمونه از روش هایی که این سایت ها در پکیج کسب درآمد اینترنتی خودشان معرفی میکنند را دارم.

1-تبلیغات کلیکی : یکی از قدیمی ترین روش های کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکی بود.به خاطر دارم زمانی که اینترنت منازل هنوز ADSL نبود و کاربران به شکل Dial-Up به اینترنت متصل می شدند این سایت ها فعالیتشان را شروع کرده بودند و در بین کاربران محبوبیت زیادی داشتند.جالب اینجاست که این سایت ها هنوز که هنوزه مشغول فعالیت بوده و از این راه درآمد بالایی را کسب می کنند.اما درآمد این سایت ها از کجاست؟ 

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید این سایت ها که 99درصد آنها سایت های خارجی هستند بابت کلیک بر روی تبلیغاتشان به شما هزینه پرداخت کنند؟ دلیل آن ایجاد ترافیک بالا برای این سایت ها است.وقتی هزاران کاربر از سراسر دنیا با کلیک بر روی لینک این سایت ها به آنها مراجعه می کنند در اصل ترافیکی را ایجاد کرده اند که از نظر گوگل مثبت در نظر گرفته شده و رتبه سایت مذکور را بالا می برد.بالا رفتن رتبه سایت ها نیز مساوی است با کسب درآمد های بالا از تبلیغات یا فروش محصولات.

کسب درآمد کلیکی


اما حقیقت پشت پرده این سایت ها چیست؟ یکی از معروف ترین و قدیمی ترین سایت هایی که در زمینه کسب درآمد کلیکی فعالیت میکند سایت Paid to Click است.این سایت در گذشته ترافیک خیلی بالایی را از همین روش به سایت های دیگر ارسال می کرد و بابت آن از این سایت ها هزینه های بالایی را دریافت می کرد.اما ایراد کار اینجا بود که هزینه ای که به کاربران در ازای ساعت ها کلیک بر روی لینک ها می داد واقعا هزینه ی ناچیزی بود که ارزش زمان گذاشتن بر روی آن را نداشت.این سایت ها تا حدی پیشرفته و حرفه ای بودند که با برنامه نویسی متوجه حضور شما در پشت کامپیوتر می شدند تا شما از طریق یک ربات برنامه نویسی شده و بدون حضور خودتان درآمد بالایی را کسب نکنید.

از دوستان افرادی را می شناسم که از گذشته ی خیلی دور مشغول به کسب درآمد اینترنتی با کلیک کرده بودند و امروز از این کار پشیمان بوده و اظهار می کنند که از زمانی که بر روی این کار گذاشته اند پشیمان هستند.

حالا دوستانی در ایران هستند که همین روش را به شکل پکیج کسب درآمد اینترنتی درآورده و به مشتریان بی اطلاع خود به فروش می رسانند.روشی که دیر زمانی است که از دیگر دستش برای همه رو شده است.

2-کسب درآمد از فارکس: FX یا همان فارکس بازاری است مجازی که برای تبادلات ارز های مختلف راه اندازی شده است.این بازار تراکنش مالی بسیار بالایی را در روز دارد و مانند دیگر بازارهای سنتی ارز پنج روز در هفته را به شکل 24 ساعته و آنلاین مشغول فعالیت است.فارکس از سال 90 در این ممنوع شد و در آن سال ها مالباختگان زیادی به دادسراها مراجعه کرده و از کارگزاران مختلفی که سرمایه آنها را در این بازار مجازی به باد داده بودند شکایت کردند.

این شکایت ها به حدی زیاد بود که دادستانی تصمیم گرفت به تمام کارگزاران اخطار دهد که به زودی تمامی فعالیت های خودشان را در زمینه فارکس تعطیل کنند.دلیل اصلی این اقدام خروج ارز از کشور و از دست دادن سرمایه هزاران نفر در این بازار جهانی بود.اما هیچ کدام از این ها دلیلی بر کلاه برداری بودن این بازار نبود و دلیل اصلی شکست ها در این بازار نداشتن علم سرمایه گذاری و کسب درآمد از این بازار بود.

در این بین افرادی سودجو با تهیه پکیج های آموزش کسب درآمد اینترنتی از فارکس و فروش آنها به کاربران به خراب تر شدن این اوضاع دامن زدند.این افراد بدون توجه به اینکه فارکس بازاری است که پشت آن دانشی عمیق نهفته و افرادی که در آن کسب درآمد می کنند افرادی متخصص هستند،شروع به ترغیب کاربران بی اطلاع به سرمایه گذاری در این بازار می کردند.باز هم همان شعارهای همیشگی و دروغ هایی که در پشت این پکیج های کسب درآمد بود ادامه داشت.

این افراد ادعا می کردند که کاربران می توانند به راحتی و با سرمایه گذاری در این بازار درآمدهای میلیونی کسب کنند.در صورتی که افرادی که تخصص کافی در این زمینه نیز دارند باز هم در این بازار ضرر می دهند و تنها کسانی درآن سود می کنند که کارگزاران حرفه ای بوده و تجربه زیادی در زمینه سرمایه گذاری در بازار ارز را دارند.

فارکس


3-کسب درآمد با بیت کوین: با ظهور ارزهای دیجیتال دنیای تبادلات مالی در دنیا متحول شد.یکی از معروف ترین این ارزها که شاید همه اسم آن را شنیده باشند بیت کوین است.بیت کوین ارزی مجازی است که توسط هیچ شخصی در دنیا کنترل نمی شود و هر شخصی مسئولیت حساب خود را در آن دارد.ساتوشی ناکاموتو ابداع کننده این ارز بود و دلیل اصلی این کار این بود که قصد داشت ارزی را تولید کند که به هیچ بانک مرکزی در دنیا وابسته نباشد.بیت کوین توسط فرآیندی به نام Mining ایجاد می شود و برای این کار از سخت افزار سیستم شما استفاده شده و توسط یک افزونه به نام کریپتو تب تولید می شود.

اما در اینجا قصد توضیحات کامل در زمینه بیت کوین را نداریم و فقط می خواهیم به کاربرانی که پکیج های کسب درآمد اینترنتی از بیت کوین را خریداری می کنند گوش زد کنیم که کسب درآمد از بیت کوین یک حقیقت است اما نه برای شمایی که با یک لپ تاپ و یا PC ساده در فضای مجازی حضور دارید.عمل ماینینگ برای تولید بیت کوین نیاز به سخت افزار بالایی دارد و اگر سخت افزار سیستم شما حرفه ای نیست پس کسب درآمد شما نیز از کریپتو تب بسیار پایین خواهد بود.البته شما میتوانید با زیرمجموعه گیری این درآمد را افزایش دهید اما به خاطر داشته باشید برای کسب درآمد از بیت کوین نیازی به خرید پکیج های دروغین کسب درآمد اینترنتی نیست و نباید هزینه ای بابت این پکیج ها پرداخت کنید.

سازندگان این پکیج های کسب درآمد توضیحاتی را در این مجموعه به شما ارائه میدهند که به هیچ وجه ارزش هزینه کردن را ندارند و به شما قول می دهم که شما قادر به کسب درآمد میلیونی و راحت را توسط بیت کوین نخواهید داشت.

بیت کوین


به کدام پکیج ها اعتماد کنیم؟

امروز برای همیشه ایده کسب درآمد اینترنتی آسان و بدون زحمت را از سرتان بیرون کنید و شک نکنید که برای هر پیشرفتی حتی در دنیای اینترنت نیاز به تلاش و برنامه ریزی زیادی دارید.مطمئن باشید اگر افرادی که این پکیج های کسب درآمد اینترنتی را به فروش می رسانند خودشان از این راه درآمد زیادی داشتند قطعا آن را برای مبلغی ناچیز مثل 30 یا 40 هزار تومان در اختیار شما قرار نمی دادند.

اما هستند پکیج هایی که میتوان برای کسب درآمد به آنها اعتماد کرد.یکی از مشخصه های این پکیج ها،داشتن روش آموزشی در یک زمینه خاص است.برای مثال کسب درآمد اینترنتی از ساخت فروشگاه یکی از این روش ها است.اگر شما از طریق این پکیج ها نحوه ساخت فروشگاه های اینترنتی را یاد بگیرید میتوانید با کمی تبلیغات به درآمدهای خوبی برسید.باز هم به خاطر داشته باشید که این درآمدها هم نیاز به زحمت دارد و با یک ساعت و دو ساعت کار کردن حاصل نمی شود.

اگر بتوانید برای مثال به یک طراح سایت وردپرس تبدیل بشوید، میتوانید برای دیگران بدون داشتن علم برنامه نویسی طراحی سایت کرده و کسب درآمد کنید.


کلام آخر

به یاد این جمله معروف که "نابرده رنج گنج میسر نمی شود" این مطلب را به پایان رسانده و به شما این اطمینان را می دهم که اگر به جای خرید پکیج های کسب درآمد اینترنتی به دنبال ارتقاء سطح تخصصی خودتان در یک زمینه مانند نرم افزار یا ارائه خدمات اینترنتی باشید قطعا درآمد بهتری را به مرور زمان خواهید داشت.امروزه فریلنسر ها یا همان آزادکار ها تخصص خود را در دنیای اینترنت در معرض دید دیگران قرار داده و سفارش های خوبی را از کاربران دریافت کرده و درآمد های خوبی نیز از این کار دارند.

اول آموز

پیشنهاد ویژه

کسب درآمد از اینترنت

مشاهده پکیج

مطالب مرتبط...

11 نظر

 1. علیرضاعلیرضاsays:

  مطالب خیلی خوبی بود.. از بس این تبلیغات رو دیدم مردد شده بودم یبار امتحان کنم ببینم چیه این همه میگن.. ولی حق با شماست ارزشش رو نداره

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام.موفق باشید

 2. Afrasiab TaghizadehAfrasiab Taghizadehsays:

  با سلام و وقت بخیر ، امیدوارم که حال شما خیلی خوب باشد ، تجزیه تحلیل تان بسیار عالی بود . من همین امروز قصد داشتم پکیج سایت http://1daramad.ir/post/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%ACREDMONY را خریداری کنم حتی چند لحظه پیش به جهت قابل اطمینان بودن در کانال تلگرامشان یک پیام دادم ولی من در این سایت به یک چیزی خیلی عجیبی برخورد کردم که اگر این سایت را ملاحظه کنید خواهید دید که در بالاصفحه سایت نوشته شده است که تنها چند دقیقه تا پایان تخفیف که در زیر آن زمان انتخاب شده دقیقاً 18 دقیقه است که پس از اتمام زمان دوباره بصورت خودکار بازهم همین زمان دوباره تکرار می شود. نمی دانم هرنوع کلاهبرداری دیده بودم جز این مورد که خوشبختانه بنده پس از مطالعه مطالب سایت شما از خرید پکیج سایت یاد شده منصرف شدم . باتشکراز حوصله خوب شما . سلامت و خوشبخت باشید

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام.بله متاسفانه این سایت با ترفند توانسته سایتشون را به صفحه اول گوگل برسونه و فروش خوبی هم دارند.من این پکیج رو جهت تجزیه تحلیل و همچنین بررسی رقبای خودم خریداری کردم و شاید به جرعت بتونم بگم که این پکیج یکی از بدترین ها در کلاه برداری است.آموزش باینری به افرادی که هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارند.و البته کسب درآمد از این روش مدت زمان زیادی است که منسوخ شده است.

 3. daryadaryasays:

  با عرض سلام بابت این مطالب خوب واقعا ازتون ممنونم به نظر شما یعنی اصلا به هیچ یک از این پکیج ها نمیشه اعتماد کرد؟ در سایت یکی از همین پکیج ها کلی ویدیو ار رضایت مشتریان دیدم

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام دوست عزیز من راجب پکیج هایی صحبت کردم که تبلیغات دروغ می کنن.مثلا پکیج هایی که ادعا می کنن شما با روزی 2 ساعت یا 3 ساعت می تونی ماهی 15 میلیون درآمد داشته باشی.که اکثرا هم حول محور ارزهای دیجیتال هستن.نه اینا اکثرا دروغ هستن.اما پکیج هایی که به شما یاد میدن چطور یک کسب و کار اینترنتی درست راه اندازی کنید و در طولانی مدت به درآمد برسید اونا درست هستن. موفق باشید

 4. محسن خلیلیمحسن خلیلیsays:

  سلام یارو میگه اول ۳۰۰ بده بعد روزی یک تومن درامد در ارز ۲ ساعت اونم تومنزل دمشگرم ایوولا خیلی مردی لوتی با مرام بابا فردین مرسی از اینکه هوای ملت رو دارید ولی من یه خواسته دارم من حاضرم یکماه روزی یک تومن بدم بهت ولی اما اول اموزش بده دوستان هموطنان پیشنهادم خوب نیست؟ ییگ نالوتی نامردن که خدا بهتر میدونه اخه تا کی ؟!

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام دوست عزیز.بله کلا پکیج هایی که ادعا می کنند شما می تونید تو مدت کم درآمد بالایی توسط پکیج اونها داشته باشید اساسا دروغ هستند.برای کسب درآمد از اینترنت باید زمان گذاشت و با گذشت زمان و پشت کار میشه به درآمد خوبی رسید نه یک شبه یا یکساعته

 5. حسینحسینsays:

  چطور سایت بسازیم

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام دوست عزیز.تو پکیج کسب و کار اینترنتی آموزش فصل دوم در مورد طراحی سایت هست

 6. علیرضابری امیردیزجعلیرضابری امیردیزجsays:

  بله حق باشماست ممنون که حقیقت وبرای ماآشکارمیکنین دوستان استادراست میگویدهیچ وقت راه وروش پولدارشدن وبه 30یا40 هزارتومان نمیفروشن ضمنا دروغ به این بزرگی روکجای مغزمان واردکنیم نیم ساعت کاربااینترنت سیصدهرارتومان درامد خخخخخ خیلی خنده داره ممنونم ازاستاد گران بها دمت گرم

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   موفق باشید

 7. مهرانمهرانsays:

  سلام ببخشید از این پکیجا هرچقدر بخاید هست من 2 بارم خریدم واقعاا ب هیچ دردی نمیخوردن میخام بدونم با این اموزش واقعا میشه به جایی رسید حالا من دنبال درامد میلیونی تو ماه و اینا نیستم. میشه واقعا بااین دوره واقعاااا؟؟؟😕

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام دوست عزیز.همونطور که تو این مقاله توضیح دادم شما هیچ پکیجی رو نمیتونید پیدا کنید که به شما راهی معرفی کنه که مثلا از فردا روزی 500 هزار تومن از نت درآمد داشته باشید.اما من توی پکیج راه اندازی کسب درآمد از اینترنت به شما آموزش می دم که یه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.یعنی شما تبدیل میشید به یک مدیر کسب و کار اینترنتی.حالا یا می تونید این کسب و کار رو با روش هایی که یاد دادم به مرور زمان به جایی برسونید و یا پشتکارش رو ندارید و نمی تونید.در این پکیج ها هیچ گونه اغراقی وجود نداره

 8. سید پوریاسید پوریاsays:

  سلام خسته نباشید. من ۲۹ سالمه و مهندسی عمران خوندم. توی کامپیوتر و اینترنت هم حرفه ای هستم تا حدودی. سوالم اینجا بود اگه بخوام طراح سایت وردپرس که فرمودین بشم حدودا درآمدش چقدره؟ و اینکه بازار کار داره؟ از کجا باید استارت کنم به یاد گیری؟ و اینکه آیا شما پکیج بسیار معتبر یا آموزشی که معتبر باشه و من شروع کنم به یادگیری طراحی سایت سراغ دارین معرفی کنین؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام دوست عزیز.بله طراحی سایت هنوزم بازار کار داره چون فضای وب ایران حدود 5 سال از کشورهای دیگه عقب تره و خیلی از کسب و کارها هنوز وارد این فضا نشدن.بستگی به تبلیغات و بازاریابی شما هم داره. اگر دوست داشتید می تونید از بخش محصولات وب سایت ما پکیج راه اندازی کسب و کار اینترنتی را خریداری کنید.در این پکیج آموزش طراحی سایت هم وجود داره.

 9. حانیهحانیهsays:

  سلام وقت بخیر. نظرتون در مورد پکیج های دکتر کاویانی و اموزش های اقای حصارکی چیه؟ میگن با پکیج های ما میلیونر بشین، درسته به نظرتون؟

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام.از اونجایی که پکیج های این دو عزیز رو بررسی نکردم نمیتونم نظر بدم.اما خوب هر دو از اساتید خوب این حرفه هستند.

 10. کاربرکاربرsays:

  سلام وقتتون بخیر. ممنون از آموزش بسیار خوبتون واقعاً استفاده بردم. من قصد خرید یک پکیج آموزشی رو داشتم اما با خوندن مطالب بالا در مورد خریدش شک کردم. میتونم از شما تقاضا کنم یک بررسی کنید این سایت رو و نظرتون رو در موردش به من اعلام کنید. ادرسش این هست: http://daramad10.4kia.ir/info/407348/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-3-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B6%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%88/

 11. مهدیمهدیsays:

  کلی در مورد پکیج ها بد گفت آخرش خودشون پکیج گذاشتن برا فروش .

  • مدیر سایتمدیر محتوا(majidh65) :

   سلام دوست عزیز در مورد تمام پکیج ها بد گفتم؟ مطلب رو تا آخر خوندید؟ شک دارم خونده باشید.پکیج آموزشی که واقعا به شما آموزش یک راه و مسیر و حرفه رو بده هیچ مشکلی نداره. موفق باشید