8 سوپر مارکت اینترنتی برتر ایران در سال 98

شاید اگر شخصی 10 سال پیش در زمینه خرید لوازم سوپر مارکتی از طریق اینترنت با شما صحبت می کرد به او می خندیدید و حرفش را جدی نمی گرفتید.خب حق هم داشتید به این دلیل که در آن زمان نه فروشگاه و سوپرمارکت خوبی در فضای وب وجود داشت و نه فضای وب به شکلی بود که مردم برای خرید از اینترنت اعتماد کافی را داشته باشند.اما امروز داستان به کلی عوض عوض شده و فضای آنلاین زندگی مردم را به کلی تغییر داده است.

شاید به طور قطع می توان گفت که در 3 سال گذشته در ایران فضای خرید و فروش اینترنتی به کلی تغییر کرده و مردم به راحتی به سوپرمارکت های آنلاین و وب سایت های خرید و فروش اعتماد می کنند.بحث از اعتماد گذشته و امروز معیار اصلی افراد برای استفاده از اپلیکیشن ها و وب سایت های فروشگاهی اول میزان کامل بودن اجناس آنها و بعد میزان تخفیف ها و سرویس هایی است که پس از خرید به شما ارائه می کنند.

خرید آنلاین از سوپرمارکت های اینترنتی؟

در اینجا به بررسی چند دلیل اصلی خرید از سوپرمارکت های اینترنتی می کنیم تا بیشتر با دلایل رشد روز افزون فروش این سوپرمارکت های آنلاین آشنا بشیم و دلیل اینهمه استقبال کاربران از این اپلیکیشن ها و سایت های فروش آنلاین را متوجه شویم.

سوپرمارکت اینترنتی


دلیل اول) جامع  و کامل بودن محصولات : قطعا برای شما هم پیش آمده که وقتی به یک سوپرمارکت در کوچه و خیابان مراجعه می کنید اجناسی را از لیست خریدتان پیدا کرده و تعدادی را در آن سوپرمارکت پیدا نمی کنید.این مشکل که معمولا کلافه کننده است باعث می شود برای تکمیل کردن لیست خریدتان به سوپرمارکت دیگری در همان محله یا محله دیگر مراجعه نمایید تا تمامی اقلام مورد نیازتان را یکجا تهیه کنید.

یکی از اصلی ترین مزیت های سوپرمارکت های اینترنتی داشتن دسته بندی محصولات به شکل باورنکردنی است.به شکلی که شما از شیر مرغ تا جون آدمیزاد را هم در این فروشگاه ها پیدا می کنید.و این خود باعث می شود که کاربر به جای خسته کردن و به دنبال اجناس گشتن در فضای سوپرمارکت به راحتی یک اپلیکیشن فروشگاهی را در گوشی موبایل خود باز کرده و از طریق آن تمامی اجناس خود را سفارش داده و درب منزل دریافت کند.

دلیل دوم) تخفیف های خوب : وقتی صحبت از تخفیف می شود گوش همه به خوبی تیز شده و کنجکاو می شوند تا از میزان تخفیف آگاهی پیدا کنند.یکی از مزیت های دیگر سوپرمارکت های اینترنتی داشتن تخفیفات خوب است.

تعدادی از این سوپرمارکت ها برای اولین سفارش شما یک آفر بسیار خوب پیشنهاد می کنند تا شما را ترغیب به نصب اپلیکیشن آنها و خرید از فروشگاهشان کنند.علاوه بر این تخفیف بر روی بسیاری از محصولات این سوپرمارکت های آنلاین وجود دارد و همین تخفیف ها باعث تحریک کاربر به خرید بیشتر می شود که به وضوح مشخص است که برای کاربران نیز به صرفه تر است تا اجناسشان را با تخفیف خوب خریداری کنند.

دلیل سوم) ارسال رایگان : تصور کنید خسته و کوفته از محل کار به منزل بر می گردید.در میانه راه همسرتان با شما تماس گرفته و درخواست خرید تعدادی از اجناس را از سوپرمارکت دارد.به شما لیستی از این اجناس می دهد و شما با تمام خستگی باید برای خرید به سوپرمارکت مراجعه کنید.حالا تصور کنید خودرو شخصی هم نداشته باشید و مجبور باشید خرید خود را خودتان حمل کنید.قطعا این کار برای شما کلافه کننده است و باعث خستگی بیشتر شما خواهد شد.

اما سوپرمارکت اینترنتی این امکان را به شما می دهد تا از منزل سفارشتان را ثبت کرده و چند ساعت بعد درب منزلتان آن را تحویل بگیرید.سیاست این سوپرمارکت ها معمولا به این شکل است که وقتی شما از یک حدی بیشتر خرید کنید هزینه ارسال نیز از شما نگرفته و اجناستان را به شکل رایگان درب منزل به شما تحویل می دهند.

سوپرمارکت اینترنتی


مزیت سوپرمارکت های اینترنتی چیست؟

از اصلی ترین مزیت سوپرمارکت های اینترنتی راحتی در خرید محصولات است.تمامی این اپلیکیشن ها با این اساس طراحی می شوند تا کاربر تا حد ممکن در ثبت سفارش و دریافت آن راحت باشد و به خود سختی ندهد.

درست است که در نگاه اول متوجه این می شویم که این روند در حال تنبل تر کردن جامعه و مردم است ولی به هر حال سرعت پیشرفت تکنولوژی و خدماتی که از طریق آن می توان به مردم ارائه داد باعث شده تا جامعه وقت خود را بیشتر بر روی علاقه مندی های خود بگذارد تا آن را در سوپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ بگذراند.ناگفته نماند که در حال حاضر هم افراد زیادی هستند که علاقه ای به خرید از سوپرمارکت های اینترنتی ندارند و ترجیح می دهند خریدشان را به همان شکل سنتی گذشته ادامه دهند.حتی خیلی از پدر و مادران جامعه ما معتقند که من تا محصولی را به چشم خودم نبینم و با دستم لمس نکنم آن را خریداری نمی کنم.

در اینجا قصد داریم 7 سوپر مارکت اینترنتی برتر کشور در سال 98 را برای شما معرفی کنیم و تعدادی از خدمات و مزیت های آنها و علاوه بر آن تعدادی از ضعف های این سوپرمارکت های آنلاین را مشخص کنیم.

1) سوپرمارکت اینترنتی تزول مارکت

استارت این سوپرمارکت اینترنتی توسط بچه های گروه نرم افزاری راهکار اندیشان خورد.این تیم قدرتمند که در تبریز مشغول به فعالیت بودند تصمیم گرفتند تا سوپرمارکتی اینترنتی را در اختیار کاربران قرار دهند و البته با این تفاوت که تا حد ممکن زمان ارسال کالا را برای مشتریان کمتر و کمتر کنند.امروز که با شما صحبت می کنم تزول مارکت یکی از بهترین سوپرمارکت های آنلاین در زمینه ی ارسال سریع کالا است.در شعارهای تبلیغاتی تزول مارکت بر روی ارسال تا 45 دقیقه بعد از تایید سفارش تاکید زیادی شده و این روش کار تزول مارکت باعث جذب مشتریان زیادی به خود شده است.

اما در زمینه تکمیل بودن کالای سوپرمارکت تزول باید به شما این اطمینان را بدهم که علاوه بر تکمیل بودن انبارهای تزول مارکت از تمامی کالاها،دسته بندی کالاهایی که شما در این سوپرمارکت اینترنتی مشاهده می کنید نیز جزو کامل ترین دسته بندی های موجود در بین سوپرمارکت های آنلاین دیگر است.

تزول مارکت برای مشتریان خود ارزش زیادی قائل است و این موضوع را به خوبی می توان از قوانین خود در زمینه بازپسگیری کالای فروخته شده متوجه شد.کاربران می توانند بعد از خرید کالا ،کالای خود را با این دلایل به فروشگاه پس دهند و هزینه خود را بدون کسری از مبلغ دریافت کنند.

یکی از دلایل مغایرت محصولات است.اگر کالای خریداری شده توسط شما حتی در جزییات نیز با کالای موجود در وب سایت تزول مارکت تفاوت داشته باشد این فروشگاه اینترنتی آن را برای شما تعویض کرده و حتی می توانید کل سبد خریدتان را نیز پس دهید و اگر هزینه پرداخت را باید نقدی حساب می کردید که می توانید از خرید انصراف داده و هزینه ای پرداخت نکنید و اگر هزینه را آنلاین پرداخت کرده باشید از پشتیبانی با شما تماس گرفته شده و هزینه را به شما عودت خواهند داد.

دلیل بعدی که کاربران تزول مارکت می توانند به واسطه آن خریدشان را کنسل کنند دریافت کالایی با تاریخ انقضای گذشته یا تاریخ انقضای نزدیک است.چنانچه سبد کالایی که خریداری کرده اید نیز با نقص برای شما ارسال شده باشد و قمستی از خریدتان برای شما ارسال نشده باشد می توانید سفارش خود را کنسل کنید و هیچ هزینه ای پرداخت نکنید.

تمام اینها گواهی بر احترام این سوپرمارکت اینترنتی به مشتریان خود است.اینجا دیگر خبری از تابلوی های نصب شده پشت فروشنده مبنی بر "جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود" وجود ندارد و تزول مارکت تمام سعی خود کرده تا جای ممکن کاربران خریدی را انجام دهند که از آن راضی هستند و کالایی به آنها تحمیل نشود.

سوپرمارکت اینترنتی تزول


مزایای تزول مارکت:

 • ارسال سریع کالا (تا 45 دقیقه)
 • تکمیل بوده دسته بندی ها
 • ضمانت فروش کالا
 • پشتیبانی حرفه ای
 • روش های پرداخت متنوع

2) سوپر مارکت اینترنتی اسنپ مارکت 

اسنپ مارکت عضو جدید گروه اینترنتی اسنپ است که با همکاری شرکت اسنپ و هایپراستار راه اندازی شده است.از مزیت های اصلی این سوپرمارکت اینترنتی استفاده و بهره مندی کاربران از تخفیف هایی است که در هایپراستار وجود دارد.تنوع بالای کالاهای موجود در این فروشگاه اینترنتی هر کاربری را نسبت به خرید از آن ترغیب می کند.

بالای 5000 کالا در اسنپ مارکت وجود دارد که میتوان گفت از نظر دسته بندی محصولات بسیار کامل است و به ندرت امکان دارد کالایی را مد نظر داشته باشید و در این سوپرمارکت اینترنتی آن را پیدا نکنید.

اما نکته مهم در مورد سوپرمارکت اینترنتی اسنپ مارکت پشتیبانی حرفه ای و سریع آن است.اگر تجربه استفاده از اپلیکیشن های دیگر این گروه اینترنتی را داشته باشید قطعا از پشتیبانی شرکت اسنپ همیشه راضی بوده اید.این اپلیکیشن هم مانند باقی اپلیکیشن های اینترنتی اسنپ دارای پشتیبانی خوبی است.

بدین شکل که اگر شما در طی فرآیند خرید اینترنتی خود از این سوپرمارکت به هر مشکلی برخورد کنید به راحتی می توانید آن را با پشتیبان های سایت در میان گذاشته و آنها در اسرع وقت به رفع و رجوع آن بپردازند.

در مورد تخفیف های خوب این اپلیکیشن که جای هیچ بحثی نیست اما نکته مهم این است که در زمان سفارش اولتان از اسنپ مارکت می توانید از تخفیف 15 الی 20 هزار تومانی که اسنپ در همان ابتدا به شما می دهد استفاده کنید.

در هنگام ورود به سایت و اپلیکیشن اسنپ مارکت با دسته بندی های متنوعی روبرو خواهید شد که با کلیک بر روی هر کدام به کالای های موجود در آن دسته بندی ارجاع داده می شوید.بر روی اجناس میزان تخفیف آن کالا درج شده است.

برای مثال امروز که من این مطلب را برای شما ویرایش می کنم در قسمت لبنیات کالایی به نام ماست هراز با 21% تخفیف قرار داده شده است که شما به جای پرداخت 19.800 تومان می توانید این کالا را با قیمت 15.600 تومان دریافت کنید.

حالا این تخفیف ها وقتی شما قصد خریدهای زیاد و جامع را داشته باشید بسیار به کمک شما می آیند و در قیمت کل شما تاثیر زیادی خواهند گذاشت.

ثبت نام در این اپلیکیشن ها به راحتی انجام می پذیرد و شما می توانید با پر کردن فرم ثبت نام و ثبت آدرس و تایید آن بر روی نقشه شروع به ثبت سفارش از سوپرمارکت اینترنتی اسنپ مارکت کنید.

اسنپ مارکت


مزایای اسنپ مارکت:

 • همکاری با هایپراستار
 • بیشتر از 5000 کالا
 • تخفیف های مناسب
 • داشتن اپلیکیشن
 • پشتیبانی حرفه ای


3) سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا

زمانی که صحبت از پیشرفت در زمینه فروشگاه های اینترنتی به میان میاد،بدون شک همه اسم دیجی کالا را به یاد میارن.دلیل این امر این است که دیجی کالا تنها فروشگاه اینترنتی بود که در مقابل ضررهایی که در سال های ابتدایی کارش داد ایستاد و جا نزد.امروز دیجی کالا سایت سوم ایران است و از نظر مالی ارزش بسیار بالایی دارد.افراد خوش فکر و تیم خلاق این گروه هر روز در حال گسترش مرزهای کسب و کار اینترنتی خود هستند و در این کار نیز موفق بودند.

اما یکی از جدیدترین ایده های این گروه باهوش،سوپرمارکت اینترنتی بود که بعد از مدت زمان کمی توانستند پرتال سوپرمارکت دیجی کالا را آپ کرده و در بین کاربران زیادی آن را جا بیاندازند.سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا نیز دارای دسته بندی های تقریبا کاملی است و شما حتی می توانید کالاهای پروتینی مانند گوشت و مرغ را نیز با تخفیف خوب از دیجی کالا تهیه کنید.

یکی از مزیت های اصلی سوپر مارکت اینترنتی دیجی کالا در میزان سفارشی است که باعث رایگان شدن ارسال کالای شما می شود.اگر خریدهای شما بالای 50 هزار تومان باشد سفارش شما به شکل رایگان برایتان ارسال می شود.

البته تجربه ثابت کرده که این مبلغ به مرور زمان افزایش پیدا می کند و در حال حاضر دیجی کالا برای جذب کاربران بیشتر به سوپرمارکت اینترنتی خود این آفر خوب را ارئه می دهد.در گذشته خود سایت دیجی کالا اجناس بالای 100 هزار تومان را رایگان ارسال می کرد که امروز این مبلغ به 150 هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

اما یکی از دلایل اصلی که میتواند هر کاربری را قانع به خرید از سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا کند سابقه ای است که دیجی کالا در فروش اینترنتی داشته است.شرکتی که توسط دو برادر در ابتدا به منظور فروش دوربین های عکاسی راه اندازی شد و امروز به جرعت می توان گفت که شما می توانید تمامی نیازهای خود را از طریق این وب سایت آنلاین برطرف کنید.

ضمانت بازگشت محصولات در دیجی کالا یکی از بهترین ها در ایران است که به جرعت می توان گفت ترس هر کاربری را از خرید کالای معیوب بر طرف میکند.

پشتیبانی 24 ساعته این فروشگاه اینترنتی خیال تمام کاربران را راحت کرده و در صورت هر مشکلی به راحتی میتوانید با آنها ارتباط برقرار کرده و مشکلتان را رفع کنید.همین باعث شده که دیجی کالا به یکی از فروشگاه های اینترنتی برتر ایران و سوپرمارکت های اینترنتی موفق در کشور شود.

دیجی کالا در حال حاضر یک تیم بزرگ تولید محتوا به منظور جذب کاربران به سایت خود دارد که کار این تیم بزرگ تولید محتوای سئو شده و حرفه ای است.

دیجی کالا مارکت


مزایای سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا:

 • ارسال رایگان برای خریدهای بالای 50 هزار تومان
 • دسته بندی جامع و کامل
 • پشتیبانی عالی
 • ضمانت بازگشت محصولات معیوب


4) سوپرمارکت اینترنتی اُکالا

حتما وقتی در سطح شهر گذر می کنید با فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش روبرو شده اید.این فروشگاه زنجیره ای در سال 96 تصمیم به راه اندازی سوپر مارکت اینترنتی خود به نام سوپرمارکت اینترنتی اُکالا گرفت.یکی از دلایل اصلی راه اندازی این فروشگاه اینترنتی جذب حداکثری مشتریانی بود که امکان رفت و آمد به این فروشگاه را نداشتند و ترجیح می دادند به منظور جلوگیری از اتلاف زمان از طریق اینترنت خرید خود را انجام دهند و آن را درب منزل دریافت کنند.

100 هزار تومان تخفیف اولین خرید شما از اُکالا است.علاوه بر این آفر خیلی خوب شما می توانید از تخفیف های بسیار عالی این سوپرمارکت اینترنتی نیز استفاده نمایید.اگر سری به فروشگاه های افق کوروش در سطح شهر زده باشید مشاهده کرده اید که تخفیف برخی از کالاها بسیار عالی و به صرفه است.

شما از همین تخفیف ها می توانید در سوپرمارکت اینترنتی اُکالا استفاده نمایید و علاوه بر آن با خرید 100 هزار تومان از این فروشگاه،کالای خود را به شکل رایگان درب منزل دریافت نمایید.

اما یکی از معایب حال حاضر این فروشگاه اینترنتی نداشتن شعبه در شهرستان ها است و در حال حاضر تنها در تهران می شود از این سوپرمارکت اینترنتی خرید کرد.

اُکالا تا 72 ساعت ضمانت بازگشت کالا دارد که این یکی از مزیت های بزرگ آن به حساب می آید.کالاهای معیوب ،تاریخ گذشته و یا کالاهایی که با اجناس خریداری شده توسط شما تفاوت دارند به راحتی قابلیت مرجوعی داشته و پیک های ارسال کالای این فروشگاه اینترنتی با تماس شما برای دریافت یا تعویض این کالاها به درب منزل شما مراجعه خواهند کرد.در زمینه پشتیبانی امور مشترکین نیز این اُکالا تیم قدرتمندی داشته و نیاز شما را در اسرع وقت برطرف می کنند.

سوپرمارکت اینترنتی اُکالا دارای یک قسمت به نام باشگاه مشتریان نیز می باشد که با عضویت در آن می توانید از مزایا و تخفیفات در خرید های بعدی خود استفاده نمایید .حداقل مبلغ سفارش کالا در این سوپرمارکت اینترنتی 25 هزار تومان می باشد.

اُکالا


مزایای اُکالا:

 • تخفیف بسیار عالی برای اولین خرید
 • ضمانت مرجوعی 72 ساعته
 • داشتن باشگاه مشتریان
 • دریافت کالا درب منزل با 100 هزار تومان خرید5) سوپرمارکت اینترنتی یخدون

سوپرمارکت اینترنتی یخدون یک نمونه دیگر از سوپرمارکت هایی است که با برنامه نویسی خوبی که بر روی وب سایتشان انجام شده و پلتفرم خوب سایت توانسته اند مشتریان زیادی برای خود جلب کنند.یخدون تقریبا تمامی کالاهای سوپرمارکتی را دارد و حتی اجناسی را که موجودی آنهای تمام شده را نیز می توانید از این سوپرمارکت اینترنتی خریداری کنید.این اجناس به زودی بررسی می شوند و به سبد کالای شما اضافه خواهند شد.

سوپرمارکت اینترنتی یخدون برای خریدهای بالای 150 هزار تومان ارسال رایگان داشته و در حال حاضر در تهران و کرج و به زودی در شیراز نیز خدمات خود را ارائه خواهد داد.برای خرید های زیر 150 هزار تومان در شهر تهران باید مبلغ 10 هزار تومان بابت هزینه ارسال پرداخت شود و در کرج نیز این هزینه مبلغ 5 هزار تومان می باشد.

یکی از مزیت های خوب این سوپرمارکت اینترنتی امکان لغو و یا مرجوع کردن کالا در صورت عدم رضایت مشتری از کالا است.

ارسال سبد خرید کاربر به بازه زمانی بستگی دارد که وی سفارش خود را ثبت کرده است.برای سفارش هایی که بین ساعت 6 بعد از ظهر تا 10 صبح هر روز ثبت شد زمان ارسال بین 10 تا 12 می باشد و برای سفارش هایی که 10 صبح  تا 6 بعد از ظهر ثبت شوند زمان ارسال 6 تا 8 شب است.

شما میتوانید علاوه بر پرداخت آنلاین هزینه ،گزینه پرداخت درب منزل را نیز انتخاب کنید تا در صورت تمایل هزینه را به شکل حضوری به پیک های یخدون تحویل دهید.سوپرمارکت اینترنتی یخدون بابت سفارش هایی که ممکن است یا سفارش اصلی مغایرت داشته باشد پشتیبانی خوبی ارائه می دهد و کالا را بدون قید و شرط پس گرفته و یا تعویض می کند.

در منوهای این سوپرمارکت اینترنتی گزینه ای به نام فروش ویژه وجود دارد که کالاهایی که تخفیف خوبی به آنها خورده باشد نیز در این قسمت به کاربران نمایش داده می شود.

در مورد پشتیبانی آنلاین نیز این وب سایت دارای کارشناسان زیادی هست تا در صورت نیاز با آنها ارتباط برقرار کرده و مشکل خودتان را با آنها مطرح نمایید.

یخدون


مزایای یخدون:

 • خرید اجناسی که حتی موجودی ندارند
 • ارسال منظم و مرتب
 • ضمانت مرجوعی کالا


6) سوپرمارکت اینترنتی فینال

در سال 84 سوپرمارکت اینترنتی فینال کار خودش را با فروش کتاب و با نام فینال ای شاپ آغاز کرد و به مرور زمان کالاهای سوپرمارکتی را در دسته بندی خود گنجاند.در سال 90 فینال محصولاتی مانند CD و DVD را به کالاهای خود اضافه کرد و امروزه شاهد محصولات بسیار زیادی در این فروشگاه اینترنتی هستیم که کاربران می توانند به راحتی از آنها استفاده نمایند.

سوپرمارکت اینترنتی فینال با شعار «آمده‌ایم بازار الکترونیکی بسازیم که در آن با خلق آرامش خاطر از خرید، استاندارد زندگی مردم را بالا ببریم» نام اولین هایپر مارکت مجازی ایران را با خود به یدک می‌کشد اما به علت کشک بالای بازار در زمینه خرید اقلام سوپرمارکتی جهش بزرگی به سمت این نوع اجناس نیز برداشت.

پشتیبانی فینال از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده بررسی مشکلات کاربران سایت می باشند.در حال حاضر فینال امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران را فراهم کرده تا کاربران این سایت به راحتی خرید خود را ثبت کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرند.

این فروشگاه اینترنتی علاوه بر نمادهای اعتماد الکترونیک دارای گواهینامه های معتبر زیادی است.گواهینامه ایزو 10002 و 10004 و گواهی ارزش افزوده از جمله موارد یاست که بر اعتبار این فروشگاه اینترنتی می افزاید.

خرید از این سوپرمارکت اینترنتی بسیار ساده و راحت  با چند کلیک انجام می شود.بعد از ثبت نام در سایت و تایید اکانت میتوانید به خرید از این فروشگاه اینترنتی مشغول شوید.هر هفته در بخش سوپر تخفیف ها می توانید از تخفیف های بسیار خوب فینال استفاده نمایید.برای مثال این هفته فینال پوشک مای بی بی را به جای 67 هزار تومان 49 هزار تومان ارائه می کند.

فینال


مزایای فینال:

 • قدمت بالای این سوپرمارکت اینترنتی
 • داشتن تمامی نمادها و گواهینامه های معتبر
 • ارسال کالا به تمام نقاط کشور
 • تخفیف های عالی

7) سوپرمارکت اینترنتی فن آسان

یکی دیگر از سوپرمارکت های اینترنتی که مورد تایید بوده و کار خود را به شکل قانونی آغاز کرده است سوپرمارکت فن آسان است.این سوپرمارکت اینترنتی که دسته بندی وسیعی از وسایل سوپرمارکتی و برقی را در کنار هم جمع کرده است به بازدید کنندگان سایت خود این امکان را می دهد تا بدون داشتن حساب کاربری نیز از این سوپرمارکت خرید کرده و آن را درب منزل خود دریافت کنند.البته بهتر است به منظور آگاهی از تخفیفات این سایت در این سایت حساب کاربری خود را تعریف کنید .

یکی دیگر از مزیت های خوب این سایت این است که اگر شما به اینترنت نیز دسترسی نداشته باشید می توانید با تماس تلفنی سفارش خود را ثبت و دریافت نمایید.

در مورد نحوه پرداخت هزینه نیز می توانید یکی از گزینه های پرداخت درب منزل یا آنلاین را انتخاب کنید.کالاهای عرضه شده توسط سوپرمارکت اینترنتی فن آسان دارای 7 روز ضمانت مرجوعی هستند و در صورت وجود هرگونه مغایرت با کالایی که خریداری کرده اید میتوانید کالای خود را پس دهید و هزینه را دریافت نمایید.

در سوپرمارکت اینترنتی فن آسان می تواندی علاوه بر لوازم سوپرمارکتی،لوازم التحریر و حتی لوازم برقی نیز برای منزل خریداری کنید.

فن آسان


مزایای فن آسان:

 • دریافت سفارش حتی به شکل تلفنی
 • ضمانت مرجوعی کالا
 • داشتن لوازم التحریر و لوازم برقی
 • ارسال سریع

8) سوپرمارکت اینترنتی رادیکالا

سوپرمارکت اینترنتی رادیکالا در سال 96 و با همکاری فروشگاه ماهان فعالیت خود را آغاز کرد.احترام،رشد،خلاقیت مواردی بود که مدیران این فروشگاه اینترنتی سرلوحه کار خودشان قرار دادند تا در این مسیر سخت که رقبای زیادی را داشتند بتوانند بهترین خدمات را ارائه کنند.

در این سوپرمارکت اینترنتی از لبنیات گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی را می توانید خریداری کنید.مواد شوینده یکی دیگر از دسته بندی های این سوپرمارکت اینترنتی است.اما نکته جالب توجه در این فروشگاه اینترنتی ارائه میوه و سبزیجات تازه است که می تواندی آنها را به سبد خرید خود اضافه نمایید.

تخفیف های این سایت در مقاطعی خیلی خوب است.برای مثال در حال حاضر برای میوه و سبزیجات 30% تخفیف ارائه می کند که میتوانید از این تخفیف ها استفاده نمایید.از روش های پرداخت می توان به پرداخت درب منزل و پرداخت آنلاین اشاره کرد.این سوپر مارکت اینترنتی نیز کالاهای معیوب را پس گرفته و به راحتی می تواندی آنها را مرجوع نمایید.رادیکالا برای سفارش های بالای 70 هزارتومان ارسال رایگان دارد.

رادیکالا


مزایای رادیکالا:

 • همکاری با فروشگاه ماهان
 • ارائه میوه و سبزیجات تازه با تخفیف
 • ضمانت مرجوعی کالا
 • پرداخت درب منزل
 • ارسال سریع کالا

کلام آخر!

با پیشرفت هر روز تکنولوژی و نیاز مبرم جامعه به توسعه آن،امروزه استفاده از اپلیکیشن ها و سایت های فروشگاهی امری طبیعی شده است.هر کدام از این فروشگاه ها سعی در رقابت بهتر و ارائه خدمات بهتر دارند.هر کدام دارای مزیت هایی نسبت به دیگری هستند.اما نقطه مشترک تمام آنها راحت تر کردن خرید کالاهای سوپرمارکتی است.به شما توصیه می کنم اگر تا به حال از سوپرمارکت های اینترنتی خرید نکرده اید برای یکبار این تجربه خوب را انجام دهید.


اول آموز

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...