کسب درآمد از اینترنت از طریق همکاری در فروش

همکاری در فروش یا همان Affiliate Marketing جز یکی از راحت ترین راه های کسب درآمد از اینترنت است که شما می توانید بدون هیچگونه سرمایه گذاری اقدام به فروش محصولات کنید و از آن پورسانتی را دریافت کنید.

اکثر انسان ها از طریق کار اینترنتی انتظار درآمد عالی دارند اما یک سوالی که در این میان وجود دارد،آیا با سیستم همکاری در فروش می توان به پول رسید؟

در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت!

اگر بخواهیم یک جواب کوتاه و کامل به شما نسبت به این سوال بدهیم به این گونه خواهد بود که، بله، شما می توانید از طریق سیستم همکاری در فروش، کسب درآمد داشته باشید و هر چه بیشتر بفروشید مطمئنا سود شما هم بیشتر خواهد بود.

همکاری در فروش


نحوه کار سیستم همکاری در فروش چیست؟

نحوه کار سیستم همکاری در فروش به این گونه است که شما لینک محصولی را به کاربر می دهید و کاربر اقدام به خرید آن محصول می کند.

اگر خرید کاربر موفقیت آمیز بود، سیستم همکاری در فروش که عضو آن هستید به شما یک پولی را به عنوان حق کمیسیون پرداخت می کند که ممکن است 2 الی 10 درصد قیمت جنس باشد، البته ناگفته نماند که این درصد می تواند متغیر باشد اما بیشتر سیستم های همکاری در فروش به این گونه عمل می کنند.

شما می توانید با ثبت نام در سیستم های همکاری در فروش،در جایی که مردم شما را می شناسند و سایت و یا وبلاگ شما را بازدید می کنند، لینک های محصولات را قرار دهید و این لینک ها مختص شماست و اگر کس دیگری نیز بخواهد از این لینک ها استفاده کند و به اصطلاح بخواهد برای خودش کسب درآمد داشته باشد چنین نخواهد بود و باز به نفع شما تمام خواهد شد.این یک اصل از اصول دیجیتال مارکتینگ است.

به هنگامی که کاربر بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کند،سیستم همکاری در فروش متوجه می شود که کاربر از سوی وب سایت و یا کانال اینستاگرامی و تلگرامی شما وارد سایت شده است و اقدام به خرید کرده، پس از این جهت مشخص می شود که چه میزان فروش داشته اید و چه کاربرانی اقدام به خرید محصولات کرده اند.

همانگونه که در ابتدای متن ذکر شد، سیستم همکاری در فروش می تواند برای شما یک شغل پول ساز باشد و بستگی دارد که چگونه بتوانید آن را مدیریت کنید،اگر شما صاحب وبلاگ،صفحه اینستاگرام،تلگرام پر بازدید هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا سیستم همکاری در فروش را در اولویت های خود جهت کسب درآمد از طریق اینترنت در نظر بگیرید و پیگیر این مسئله باشید.

به شما پیشنهاد می کنیم با دقت این مقاله را بخوانید تا بتوانید به راحتی با مفاهیم کسب درآمد از اینترنت از طریق همکاری در فروش را فرا گیرید.

Affiliate Marketing


همکاری در فروش چیست؟

هرگونه فعالیتی که منجر به فروش محصولات دیگران شود و از آن طریق درصدی از محصول به شما تعلق بگیرد و یا نفعی برای شما داشته باشد را همکاری در فروش می گویند و همکاری در فروش توسط اشخاصی صورت می گیرد که دارای چهره محبوب و یا تخصص خاصی در دنیای واقعی و مجازی هستند.

کسی که قصد همکاری در فروش را دارد باید بتواند به بهترین نحوه ممکن محصول را معرفی کند، از ویژگی های محصول برای کاربر و خوانندگان بگوید و به کاربر توضیح دهد که کاربرد محصول برای شخص چیست.

در کل کسی که قصد شرکت در سیستم همکاری در فروش را دارد باید بتواند به خوبی کاربران را ترغیب به خرید محصول یا استفاده از خدمات کند تا بتواند در این میان نیز علاوه بر خدمت رسانی به کاربران، اقدام به کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش کند.

Affiliate Marketing in iran


شرکت در سیستم های آنلاین همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش روش های مختلفی دارد و یکی از معروف ترین روش های همکاری در فروش محصولات،روش آنلاین و اینترنتی است.

به این صورت که شما اقدام به ساخت یک وبلاگ و یا یک وب سایت می کنید و سپس اقدام به تولید محتواهای جذاب برای سایت مذکور می کنید و پس از گذشت زمانی که آمار کاربران سایت شما افزایش یافت می توانید سیستم همکاری در فروش را در سایت خود اجرا کنید و بابت هر فروشی که از سمت شما صورت می گیرید بتوانید درصدی از قیمت آن محصول را به عنوان حق الزحمه در اختیار داشته باشید.

کسانی که قصد دارند کار در منزل را انجام دهند و یک کسب و کار خانگی ایده آل را راه اندازی کنند، سیستم همکاری در فروش می تواند برای این گونه اشخاص بسیار مناسب باشد و نیازی به سرمایه گذاری و یا خرج کردن نیست و حتی قرار نیست که شما محصول را به کاربر تحویل دهید و یا اینکه بخواهید پشتیبانی محصولات را برعهده بگیرید، کافی است لینک اختصاصی خود را به افراد و مخاطبین خود داده و از آن ها بخواهید که اگر قصد خرید محصول معرفی شده را دارند،از لینک شما خرید کنند و یا به گونه ای کاربر را ترغیب کنید که از لینک شما خرید کند.


تبلیغات دروغین و کلاهبرداری از افراد جهت میلیونر شدن!

امکان دارد شما برخی اوقات با تبلیغاتی رو به رو شوید که به شما می گویند می توانید در کم ترین زمان ممکن میلیاردر شوید و یا اینکه با چند کلیک ساده درآمد خود را آغاز کنید و از این دسته مدل تبلیغ ها... .

تمام این تبلیغات دروغ هستند و به همکاری در فروش برمیگردد و یا اینکه قصد دارند از شما سوءاستفاده کنند و پس از آن پولی نیز به شما پرداخت نشود.

حال با وجود این مسائل، به این معنی نیست که همکاری در فروش سودی برای شما نخواهد داشت اما بد نیست بدانید افراد کمی وجود دارند که می توانند در زمینه همکاری در فروش موفق باشند و به مرحله سود دهی کلان برسند، ممکن است شما اگر در سیستم همکاری در فروش شرکت کنید، بیشتر از 5 محصول در ماه نتوانید بفروشید که آنچنان سودی عاید شما نخواهد شد.

همانگونه که ذکر شد،شما باید به گونه ای کاربران ترغیب کنید که از لینک اختصاصی شما خرید کنند.

ترغیب کاربران همانند موارد ذکر شده باید به گونه ای باشد که شما در رابطه با محصول و ویژگی های آن توضیحات جذابی را ارائه دهید تا کاربر جذب شود.


درآمد از همکاری در فروش


چه کسانی می توانند در سیستم همکاری در فروش شرکت کنند؟

به راستی چه کسانی می توانند کار همکاری در فروش را در پیش بگیرند و اقدام به کسب درآمد میلیونی کنند؟

تمام افراد می توانند در این سیستم شرکت کنند و اقدام به کسب درآمد کنند،همکاری در فروش عملا برای افرادی مناسب است که قصد کسب درآمد بدون هیچگونه سرمایه گذاری و یا پرداخت هزینه ای ندارند و می خواهند با فروش محصولات دیگران سود کنند و برای محصولات بازاریابی انجام دهند.

کسی که می خواهد در سیستم همکاری در فروش شرکت داشته باشد نیازی به انبار کردن محصولات نیست و یا نمی خواهد پاسخگوی کالای فروش رفته باشد و می تواند آن را به مدیریت منتقل کند و کاربر مستقیم با فروشگاه صحبت خواهد کرد و شما هیچگونه دخالتی در امور مشتریان نخواهید داشت.

به هنگامی که وارد سیستم همکاری در فروش شدید،نیازی به تولید هیچگونه محصولی نیست و می توانید از محصولات آماده استفاده کنید و با دریافت لینک اختصاصی آن و قرار دادن در سایت و یا وبلاگ شخصی تان اقدام به کسب درآمد کنید.


تجهیزات لازم برای کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش

برای کسب درآمد از طریق همکاری در فروش نیازی نیست که پشت میز بشینید و می توانید به راحتی در منزل و با استفاده از اینترنت اقدام به کسب درآمد کنید و محصولات دیگران را به فروش برسانید و از این طریق پورسانت و یا درصدی را دریافت کنید.

سیستم دورکاری و یا کار در منزل به این گونه است که شما هر چقدر بیشتر کار کنید،درآمد بیشتری خواهید داشت و می توانید یک درآمد نامحدود و بسیار عالی را از این طریق برای خود به ارمغان آورید،حال سیستم همکاری در فروش به گونه ای است که هر چقدر فروش بیشتری داشته باشید می توانید درآمد بیشتری را کسب کنید.

برای اقدام به کار کردن در سیستم همکاری در فروش نیازی نیست که کار تمام وقت خود را کنار بگذارید،می توانید در کنار کار تمام وقت خود اقدام به همکاری در فروش کنید و به صورت پاره وقت آن را انجام دهید،شما می توانید با این کار یک درآمد اضافه ای داشته باشید و کمک خرج مسائل مالی زندگی تان باشد.

اگر شما صاحب یک وبلاگ،وب سایت و یا صفحه اینستاگرام پر بازدید هستید،می توانید از این فرصت فوق العاده استفاده کنید و اقدام به شرکت در سیستم همکاری در فروش کنید و کسب درآمدی از شبکه های مجازی داشته باشید.

درآمد از همکاری در فروش در ایران


خطرات و دزدی های سیستم همکاری در فروش، با چه کسی کار کنیم؟

همانطور که در ابتدای متن ذکر شد،به هنگام ثبت نام در سیستم همکاری در فروش برای محصولات انتخابی شما یک لینک اختصاصی ایجاد می شود و می توانید با قرار دادن آن لینک در سایت و یا وبلاگ پر بازدیدتان اقدام به کسب درآمد کنید.

معمولا سیستم های همکاری در فروش برای شما دسترسی پنل اختصاصی شخصی می دهند تا بتوانید آمار فروش و کلیک بر روی لینک ها را مشاهده کنید و بتوانید به یک آمار جامعه کلی دسترسی داشته باشید.

اما آیا ممکن است که آمار به اشتباه ثبت شود و یک سیستم بخواهد پول شما را کسر کند و یا بگوید که بر روی آن لینک هیچگونه کلیکی صورت نگرفته است؟

جواب این سوال را اگر بخواهیم کوتاه و مختصر بدهیم،"بله" است!.

یک سیستم همکاری در فروش اگر در آستانه ورشکسته شدن باشد و نتواند خرج کارمندان و کارکنان شرکت را در آورد،ممکن است اقدام به تغییر و دستکاری اطلاعات کاربران و فروشندگانی همچون شما کند و در پنل به گونه ای تغییرات ایجاد کند که فروش شما کمتر از چیزی باشد که واقعا فروخته شده.

برای مثال اگر شما امروز 10 فروش داشته اید،مدیر آن سیستم دستور می دهد تا برای شما 3 فروش ثبت کند!.

اگر چنین چیزی رخ دهد مطمئنا درآمد شما از نصف هم کمتر خواهد شد.

علاوه بر چنین موضوعی،برخی از شرکت ها هم با وجود فروش رفتن محصولات،پول فروشندگان را پرداخت نمی کنند و بهانه های مختلفی را می آورند و یا در پنل هیچ فروشی را ثبت نمی کنند!.

پس باید احتیاط کنید که با چه کسانی قصد همکاری دارید و با جستجو و تحقیقات قبلی اقدام به شرکت در سیستم های همکاری در فروش کنید تا یک وقت ضرر زمانی به چشم نبینید.


چالش های سیستم همکاری برای فروش محصولات

اگر بخواهید از طریق سیستم همکاری در فروش کسب درآمد کنید،مطمئنا شما با چالش هایی رو به رو خواهید شد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

شما برای اینکه بخواهید از طریق سیستم همکاری در فروش کسب درآمد داشته باشید،مطمئنا باید بازدیدهای بسیار بالایی داشته باشید تا بتوانید در روز چندین فروش موفقیت آمیز را داشته باشید،این بازدیدهایی که شما باید به دست آورید،ممکن است مقداری طول بکشد و زمان نیاز داشته باشد که مخاطبین شما را بشناسند.

چالش دیگری علاوه بر این وجود دارد،همانگونه که ذکر شد،برخی از سیستم های همکاری در فروش اقدام به دزدی از فروشندگان می کنند و ممکن است پول کاربران را پرداخت نکنند و یا اقدام به تغییرات اطلاعات می کنند و محصولات فروش رفته را برای شما کمتر ثبت می کنند و به شما اجازه سود دهی نمی دهند و با وجود لینک اختصاصی باز ممکن است از شما سرقت هایی صورت بگیرد.

شما اگر پس از مدتی توانستید افراد زیادی را به سایت و یا وبلاگ خود جذب کنید،احتیاط کنید که چه محصولاتی را در سایت قرار می دهید،اگر بخواهید که محصولات بی کیفیت و بی ارزش را در سایت قرار دهید مطمئنا اگر یک فرد اقدام به خرید از آن سایت کند و محصول بی کیفیت را دریافت کند به اعتبار سایت شما لطمه وارد می شود و با تبلیغات دهان به دهان باعث می شود تا سایت شما در دنیای اینترنت به عنوان یک دزد و یا خطا کار جلوه داده شود که می تواند ضررهای بسیاری را به کسب و کار شما وارد کند!.

از دیگر چالش های همکاری در فروش،این است که شما محصولی را تولید نمی کنید و نمی توانید از کیفیت آن محصول اطمینان حاصل کنید و ممکن است آن سیستم محصول بد کیفیت را به کاربران تحویل دهد و همه گلایه کنند.

فروش واسطه ای


دزدی و پول خوری از فروشندگان

همانگونه که ذکر شد برخی از سیستم های همکاری در فروش اقدام به پول خوری می کنند و پول کاربران و فروشندگان را نمی دهند،پس از این جهت باید سعی کنید سیستمی را انتخاب کنید که پول شما را به موقع پرداخت کند و مطمئن شوید که هیچگونه تقلبی در آمارهای به دست آمده نکند.

شما کافی است برای این مسئله در سطح اینترنت جستجویی کنید و ببینید که کدام یک از سیستم های همکاری در فروش مناسب هستند و به موقع پول کاربران را پرداخت می کنند،پس از آن می توانید انتخاب کنید که کدام یک از این سیستم های همکاری در فروش برای شما مناسب هستند و می تواند شما را به مرحله سود دهی برساند.

به هنگامی که شما یک استراتژی مناسب برای همکاری در فروش پیدا کردید،رقابت برای شما در نزد سایت های کلان و پربازدید بسیار زیاد می شود و همه می خواهند از روش خاصی اقدام به کسب درآمد کنند،پس شما باید تمام تلاشتان را بکنید که یک برنامه مناسب برای همکاری در فروش ایجاد کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن به موفقیت برسید.

یکی از بدترین معایب سیستم همکاری در فروش این است که شما هیچگونه اطلاعاتی از کاربر ندارید و نمی دانید که فروشگاه به چه تعداد محصول به یک کاربر فروخته است و کاربر هر چند مدت یک بار به سایت فروشنده سر می زند.

بنابراین اگر قصد داشته باشید تا فروشگاه شخصی خود را راه اندازی کنید مطمئنا باید دوباره راه زیادی را طی کنید تا بازاریابی مناسب خود را انجام دهید و کاربران را ترغیب به خرید از فروشگاه شخصی کنید.

کسب درآمد اینترنتی


به موفقیت رسیدن در سیستم های فروش در همکاری

شما اگر بخواهید کسب درآمد میلیونی را از طریق سیستم همکاری در فروش داشته باشید مطمئنا باید راه طولانی و سختی را طی کنید و برنامه ریزی مناسبی برای این کار داشته باشید وگرنه هیچکس نمی تواند طی یک شب راه صد ساله را طی کند،همکاری در فروش عملا کار سختی نیست اما همانگونه که مطلع هستید باید با برنامه مناسب پیش روید.

ما به شما نکاتی را برای موفق شدن در زمینه همکاری در فروش یادآور خواهیم شد تا بتوانید به راحتی محصولات را به فروش برسانید و از این طریق کسب درآمد مناسبی را برای خود به ارمغان آورید.

  1. 1. برای اینکه بتوانید فروش خوبی را داشته باشید،در ابتدا به دنبال معنی دقیق همکاری در فروش باشید و از کسانی که تا به امروز اقدام به این کار کردند سوالاتی بپرسید و از آن ها بخواهید از تجربیات به دست آمده صحبت کنند.
  1. 2. اگر قصد دارید تا در زمینه همکاری در فروش موفق باشید،باید بتوانید نظر مخاطبین را به خود جذب کنید،علاوه بر آن باید تمام تلاشتان را بکنید تا یک سیستم همکاری در فروش بی نقص پیدا کنید و از خدمات و محصولات آن اطمینان داشته باشید که با کیفیت است و می تواند مخاطب را از خرید خود راضی سازد.اگر فکر می کنید که یک محصول جذاب است و می تواند در کسب درآمد شما تاثیر گذار باشد،به شما پیشنهاد می دهیم در صورت ارزان بودن آن محصول،اقدام به تهیه محصول از سایت مذکور کنید و ببینید که کیفیت محصول چگونه است و آیا پتانسیل این را دارد که در سایت پربازدید شما قرار بگیرد یا خیر!.
  1. 3. به هنگامی که در یک سیستم همکاری در فروش شرکت می کنید،تمام قوانین سیستم را مطالعه کنید و ببینید که قوانین با شما سازگار است یا خیر،بعد از آن ببینید که درآمد شما چه موقع پرداخت می شود و چگونه به دست شما می رسد،شما می توانید با به دست آوردن این گونه داده ها،اطلاعات کاملی را از سیستم همکاری در فروش مورد نظر به دست آورید.
  1. 4. ببینید که محتوای سایت شما بر روی چه محوری است و اکثر پست های سایت و یا وبلاگ شما مرتبط با چه محصولاتی است،پس از آن به سیستم همکاری در فروش مراجعه کرده و محصولات مرتبط را انتخاب کنید و در سایت قرار دهید،شما با انجام دادن این کار باعث می شوید تا کاربر بتواند خرید بهتری را انجام دهد و از سایت شما راضی باشد زیرا محصولات بی ربط را در آن قرار نداده اید.
  1. 5. قرار نیست که یک کاربر به زور از لینک اختصاصی شما خریدی را انجام دهد!،از این جهت دقت کنید که کاربر را آزار ندهید و باعث نشوید تا دیگر به سایت شما سر نزند،پس بهتر است همیشه رفتار خوبی را با کاربر داشته باشید و احترام آن ها را نگه دارید،کاربران را با پاپ آپ و دیگر تبلیغات نامرتبط اذیت نکنید.
  1. 6. اگر صرفا بخواهید یک لینکی را در وبلاگ و یا وب سایت خود قرار دهید،زیبایی خاصی ندارد و کاربر رغبت به خرید از آن سایت نخواهد داشت،از این جهت همانگونه که ذکر شد بهتر است برای محصولات سیستم همکاری در فروش مطالبی را تهیه و انتشار دهید تا کاربر با خواندن توضیحات و ویژگی های آن محصول بتواند خرید موفقی را داشته باشد.
  1. 7. راست گویی و صداقت حرف اول را می زند!،از این جهت بهتر است به هنگامی که یک مطلبی را برای کاربر تهیه می کنید،در انتها به کاربر بگویید که شما با خرید کاربران از این سایت اقدام به کسب درآمد می کنید و پورسانت و یا درصدی به شما تعلق خواهد گرفت،مطمئن باشید اگر شما در این مسئله صادق باشید،کاربر می تواند تصمیم بهتری را برای خرید آن محصول بگیرد و در نتیجه درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

فروش محصولات به شکل واسطه ای


آیا سئو می تواند به درآمد بیشتر از همکاری در فروش کمک کند؟

یکی از راه های کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش،سئو مطالب است،شما اگر بتوانید مطالب سایت را به گونه ای سئو کنید که در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشند و مخاطبین زیادی از سایت شما بازدید کنند مطمئنا می توانید فروش های بیشتری را از این طریق به دست آورید و در نتیجه درآمد شما نیز بیشتر خواهد بود.

به این فکر کنید که شما در یک کلمه کلیدی مناسب لینک اول گوگل هستید و هزاران نفر روزانه وارد سایت شما خواهند شد،آیا از هزاران نفر آدم بالغ و اهل خرید،یک نفر حاضر نمی شود که محصولات را از طریق لینک اختصاصی شما خرید کند؟

مطمئنا جواب این سوال بله است و ممکن است بیش از ده ها نفر از این طریق اقدام به خرید محصولات کنند.

پس از گذشت زمان و دریافت بازدیدهای مناسب از سوی افراد،می توانید همکاری در فروش را کنار بگذارید و اقدام به راه اندازی فروشگاه خود کنید و درآمد خود را ده برابر بیشتر از قبل کنید!.

اول آموز

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...